Aydın evler Fotoselli Kapı

Mekanlarınıza , işyerlerinize renk seçeneği ile estetiği,uzaktan kumandayla çalıştırılabilme ve sessiz çalışma özelliği ile konforu,olumsuz dış koşullara karşı yüksek korumayı ve güvenliği bir arada sunmaktadır.

Otomatik kapılar diğer kapılara göre daha fazla ekonomiktir. Son yıllarda artan rekabet ve elektronik imalatçı sayısında büyük artış yaşanması sebebiyle otomatik kapı maliyetlerini düşürmüştür. Radarlı yana kayar kapılar ve cam kapı otomasyonları ile mekana giriş ve çıkışınızı şık ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sıcak ve soğuk hava koşullarına elverişli olan fotoselli kapılar sıcak ve soğuk hava izolasyonu sağlama noktasında büyük bir öneme sahiptir.

Aydın evler Fotoselli Kapı insan kalabalığının yoğunluğu olduğu her yerde büyük bir kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Fotoselli kapı yaptırmaya karar verdiğinizde ilk olarak sağlıklı bir keşif yapılması gerekmektedir. Uzman ekibimiz kapının montaj edileceği yere gelerek alan ölçüsünü alır, size uygun olan fotoselli kapı çeşidini önerir. Bu süreçte renk, özellik bildirmeniz halinde tarafınıza fiyat teklifi sunulur. Karşılıklı anlaşma sağlandığında siparişinizin imalat süreci başlar imalat süreci tamamlandığında alana gelerek montajı yapılır

Büyü kçekmece Fotoselli Kapı

Seri bir şekilde açma ve kapama yapma özellikleri sayesinde kışın sıcak havanın korunmasını sağlar, yazın ise klima serinliğini korumaktadır.

Elektrik kesintisi gerçekleştiğinde opsiyonel olarak manuel bir şekilde açma-kapama yapabilirsiniz. Darbe ve patlayıcı maddelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Büyükçekmece Fotoselli Kapı

Aydın evler Fotoselli Kapı (otomatik kapı) sistemleri üzerine sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yana kayar fotoselli kapılar hastane, okul, mağaza, Avm gibi hemen her yerde kullanılabilir. Otomatik kapılar herhangi bir kuvvet uygulamadan açma-kapama yapabilme özelliğine sahip olmasından dolayı hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Her mekanda esnek ve fonksiyonel çözümler sunan fotoselli kapılar hızlı ve güvenli geçiş imkanını sunuyor.

Kullanıldığı alanlarda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen otomatik kapılar farklı açılış şekillerine sahiptir. Mimari açıdan da şık bir tasarıma sahip olan kapılar farklı renk ve yüzey alternatifleri ile kullanıldığı alanlara uyum sağlamaktadır. Fotoselli otomatik kapılarda herhangi bir sıkışma yaşanmasını önlemek için emniyet sensörleri bulunur. Alüminyum çerçeve içinde darbelere dayanıklı olan 4+4 lamine cam kullanılır.

Aydın evler Fotoselli Kapıları, çevreye karşı dayanıklılığını artıracak mukavemet gücü yüksek malzemelerden üretilmektedir. Dışardan gelecek darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Dışında kullanılacak malzemeler olumsuz hava şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Sızdırmazlık özelliği de bulunan bu üst teknoloji ürünler müşteri memnuniyeti gözetilerek dizayn edilmiştir. Fotoselli Otomatik cam kapılarımızı birçok mecrada güvenle tercih edebilirsiniz. Kamu kuruluşları, sağlık birimleri, AVM, oteller, okullar, fabrikalar gibi yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda güvenle tercih edilmektedir. Fotoselli kapı Kapıların kullanıcı Özellikleri nelerdir?

Kullanıcıların yaşam konforunu büyük ölçüde attıran üst düzey otomatik kayar kapıların birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller pratik kullanıma uygun olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Otomatik Kapılar sessiz çalışmaları ,fiziksel temasa gerek kalmadan otomatik bir şekilde açılması nedeniyle çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Kurulumu işinde uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk ve sorun yaşanmaması için bu mutlaka gereklidir. Otomatik Kapılarda kullanılan aksesuarlarda kapının uzun ömürlü olması ve sorunsuz çalışması için büyük önem teşkil etmektedir. Otomatik kapıda kullanılan kilit, menteşe, sensör , işlemci, motor ,araba grubu, cam vb. materyaller son teknoloji olarak tercih edilmektedir.http://www.anisofotosellikapi.com

Aydın evler Fotoselli Kapı fiyatları

Fotoselli kapı fiyatı; ülkemizin içinde bulunduğu şartlar ve kurun yukarı doğru dalgalanışlarına rağmen oldukça ekonomik ve uygun seviyede tutulma yaklaşımı içerisindedir. Kaliteden ödün vermeden 2 yıl garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Fotoselli kapı üreticisi olmamamızın verdiği avantajla uygun fiyata yüksek kaliteyi alma şansını yakalamış olursunuz

Otomatik kapıların son zamanlarda çokça tercih edilme sebeplerinden biride engelli ve yaşlı bireyler kapıya temas etmeden tekerlekli sandalye ile kolaylıkla giriş ve çıkışlarını yapabilmektedir.bu şekilde yaşamını sürdüren insanlar için büyük bir kolaylık haline gelmiştir.Herhangi bir fiziksel kuvvete ihtiyaç duyulmaksızın açılan kapılar özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hijyen açısındanda önemli bir faktör oluşturmaktadır.

Son teknolojinin olmasa olmazlarından olan bu yeni nesil kapılar günümüzde site girişleri,hastane,okul,AVM gibi mekanlarda sıklıkla tercih edildikleri görülmektedir.Müşterilerin tercihine göre farklı zeminlerde montajlama yapılabilen fotoselli kapılar renk konusundada farklı ral seçeneklerini tercih etme olasılığı muhtemeldir.

Aydın evler Fotoselli Kapı 7/24 teknik servis desteği

Müşterilerimizin iletişime geçmeleri halinde alanında uzman çalışma arkadaşlarımız işletmeye giderek alan ölçünü alıp uygun fotoselli kapı için keşif yapar.müşterimizin fiyat teklini onaylamaları halinde atölyemizde üretimini yapar ve uygun bir tarih belirlenerek maksimum 3-4 saatte montajı yapılarak otomatik kapı tarafınıza teslim edilir.Atölyemizde Üretimini %100 yerli olarak yaptığımız fotoselli kapılar 2 yıl servis garantilidir…

Beylikdüzü ,bahçeşehir, hadımöy,kumburgaz, esenyurt, haramidere, kıraç, gürpınar, büyükçekmece, arnavutköy ,silivri, selimpaşa, tekirdağ, çorlu, çerkezköy, küçükçekmece, florya avcılar, yenibosna, bahçelievler, gaziosmanpaşa, başakşehir, şirinevler, bakırköy, halkalı, bayrampaşa, topkapı, esenler, bağcılar, güngören, ataköy, fatih, beyoğlu, levent, çağlayan ,şişli, mecidiyeköy ,nişantaşı, sarıyer, zeytinburnu, teşvikiye , beşiktaş, sarıyer sultangazi, üsküdar, çekmeköy, ümraniye, kadıköy, beykoz, kavacık, atkartal, pendik, tuzla, ataşehir, maltepe , küçükyalı, vb. istanbul çevre illerine hizmet vermektedir.

Aydın evler Fotoselli Kapı çeşitlerinde zaman zaman motor aksamında mekanik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Kapının sorunsuz işleyişine devam etmesi için kapının düzenli bakımları yapılmalıdır .Montajda yapılan birtakım hatalar kapı mekanizmasının düzgün montaj yapılmaması, elektrik kablolarının hatalı bağlanması, kapının kanatlarının düzgün yerleştirilmemesi kapının düzgün çalışmasını engellemektedir.

Aydın evler Fotoselli Kapı servisi ve tamıratı için güvenilir deneyimli firmalar tercih edilmelidir. Garanti süresi geçmeyen ürünler ücretsiz olarak sorunları giderilir. Garanti süresi geçmiş ürünlerde ise servis ücreti karşılığında tamir yapılır. İlk etapta keşif yapılıp sorun anlaşıldıktan sonra gerekli ürün değişimi yapılarak sorun giderilir.

Fotoselli kapı

Fotoselli Kapı Sıkça sorulan sorular

Otomatik kapı fiyatları nelerdir?

Otomatik kapılar nasıl çalışır?

Otomatik kapı için hangi markayı tercih etmeliyim?

Otomatik kapıların servis ücreti nedir?

Otomatik kapılarda hangi periyotlarla bakım yaptırmalıyım?

Fotoselli kapılar sık kullanıma uygunmudur?

gibi aklınıza takılan sorulara müşteri temsilcimizle iletişim kurarak yanıt bulabilirsiniz…

Aniso otomatik kapı sistemleri olarak fotoselli kapı montajlı-demonte otomatik satışının yanı sıra fotoselli kapı servisi ,otomatik kapı tamiri, kapıların motor tamiri, otomatik kapı cam değişme servisi, otomatik kapı radar değişimi servisi, otomatik kapı sensör değişimi servisi, otomatik kapı işlemci tamiri,değişimi servisi gibi aklınıza gelen tüm otomatik kapı hizmetleri ile müşterilerinin yanıbaşındadır.

Ürünlerimiz Türk kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Aydın evler fotoselli kapıların genel özellikleri nelerdir?

Konforlu geçiş olanağı sunar.

Isı ve toz yalıtımı sağlar.

güvenli geçiş imkanı sunar.

Manuel ve bataryalı kullanım imkanı sunar.

Farklı renk,cam ve ebat seçenekleri

Farklı giriş opsiyonları

Küçükçekmece Fotoselli Kapı

Otomatik Fotoselli Kapı motoru özellikleri nelerdir?

İso 9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Sessiz çalışma özelliğine sahip DC motorludur

Besleme gerilimi 220 V/50 HZ’dir.

Motor 24 VDC enkoderlidir.

Frenleme ve hız ayarlanabilir.

Kısmi açılabilme özelliği vardır.

Otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

120-450 kg kapı ağırlığı taşıma kapasitelidir.

http://www.anisofotosellikapi.com

Yıllardır süregelen bilgi birikimimize güvenip,her geçen gün müşteri portföyümüze yeni müşterilerimizi eklemekteyiz.Ürünlerimiz için her türlü ar-ge çalışması yapılıp en kullanışlı ve dayanıklı şekliyle size sunmak yaklaşımı içerisindeyiz.Yoğunluğun en fazla kullanıldığı alanlarda bekleme ve gecikme olmaksızın kapının otomatik açılması ve kapanması çok büyük bir önem teşkil etmektedir.

http://www.anisofotosellikapi.com

Aydın evler Fotoselli Kapı imalat, montaj ve teknik servis hizmetlerimiz ile projelerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız. İhtiyaçlara hızlı ve çözüm odaklı cevap vermeyi amaçlayan kuruluşumuz Türkiye çapında binlerce müşterimiz tarafından çokça tercih edilmektedir.

Tarafımızla iletişime geçmeniz halinde sizleri müşteri temsilcimize yönlendiriyoruz,ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak projenizi oluşturup tarafınıza sunuyoruz.Projenizde belirlenen özelliklere uygun şekilde üretim aşamasına geçiyor,üretim başlangıcından bitimine kadar sizi bilgilendiriyoruz.Üretimin bitmesi sürecinde temsilcimiz sizinle iletişime geçerek montaj hizmeti için uygun olduğunuz zamanı tespit ediyor, uygulama ekibimiz tarafından otomatik kapınızın montajı tamamlanarak sizlere teslim ediyoruz.

Küçükçekmece Fotoselli Kapı özellikleri

Aydın evler Fotoselli Kapı 1000.000 açma-kapama testinden geçmiş olup alternatif kontrol sistemlerine entegre edilebilmektedir. Proximity card, şifre paneli, parmak izi tanıma gibi güvenlik opsiyonları olup ,isteğe bağlı olarak ral elektrostatik fırın boyalı ve 4+4 lamine camlı imal edilebilmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı IMG_0334-Kopya.jpg
Küçükçekmece fotoselli kapı

Aydın evler Fotoselli Kapı çeşitleri nelerdir?

Yana kayar fotoselli kapılar

Teleskopik yana kayar kapılar

Hermetik kapılar

Manetli fotoselli kapılar

Panik açılır fotoselli kapılar

Eğrisel dairesel kayar kapılar

Mimarların,müteahhitleri,tasarımcıların projeleri için uygun kapı donanımlarına çözüm ortağı olmak yaklaşımı içerisindedir.

ANİSO fotoselli cam kapılarımız Türk mühendisleri tarafından test edilip ,kullanıma uygun şekilde tasarlanmışlardır

Aydın evler Fotoselli Kapılar sahip oldukları mekanizma içerisinde güç üretip, ürettiği bu gücü kanatlara ileterek kapının açılmasını sağlayan sistemlerdir. Otomatik Kapı yoğunluğun çok fazla olduğu işletmelerde bekleme ve gecikme olmaksızın kapının otomatik açılması ve kapanması açısından büyük bir önem teşkil etmektedir .Küçükçekmece Fotoselli Kapı Sorunsuz çalışması ve 2,5 ml sn. lik hızı ile yoğun sirkülasyonunun olduğu alanlar için idealdir. Böylece hızlı ve sorunsuz çalışmanıza fayda sağlayacaktır. Engelli ve yaşlılar tekerlekli sandalye ile kolay bir şekilde geçiş sağlar. Otomatik Kapılar bu tarz insanlar için engel olmaktan çıkar. Hastane ve kamusal binalarda çokça tercih edilmektedir. Elle temasa gerek kalmaksızın açılan kapılar bilhassa içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hijyen noktasında büyük bir öneme sahiptir.

Özellikle ameliyathane, acil müdahale servisi, bilimsel laboratuvar gibi giriş yasak olan yerlerde kullanıma birebir uygundur.

Aydın evler Fotoselli Kapıların en önemli özelliklerinden biride sessiz çalışmalarıdır.


Farklı renk ve tasarımlarda hazırlanabilen fotoselli kapılar sabit ölçüde olduğu gibi tercihe bağlı olarak farklı ölçülerde de hazırlanabilmektedir.

Aydın evler Fotoselli Kapı montajda da sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Uzman personeli ile maksimum 3 saatte montajınız tamamlanarak sizlere teslim edilmektedir.

Fotoselli Otomatik Kapı; Şıklık, konfor ve teknolojinin bir arada bulunduğu otomatik fotoselli kapılar modern tasarımı ve yüksek teknolojiyi harmanlayarak vazgeçilmezler arasına girmiştir.
Bulunduğu her mekanda esnek ve fonksiyonel çözümler sunan fotoselli kapılar hızlı ve güvenli geçiş olanağı sunmaktadır.

Aydın evler Fotoselli Kapı Çeşitleri

İki sabit İki Hareketli Kanat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-30_173055.png

İki Hareketli Kanat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-30_173259.png

Bir Sabit Bir Hareketli Kanat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-30_173723.png

Bir Hareketli Kanat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-30_174044.png

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir