Çatalca Yana kayar bahçe kapısı motorları ; çoğunlukla garaj girişleri, site girişleri ,fabrika girişlerinde kumanda ile açılabilen ,giriş ve çıkış için büyük bir kolaylık sağlayan sistemlerdir.

Kumandaya bastığınızda açılan bu üst düzey kapılar sayesinde herhangi bir fiziksel temasa gerek kalmaksızın aracınızdan inmenize dahi gerek olmadan açma ve kapama yapmayı sağlayan sistemlerdir.

Yana kayar kapınızı tam otomatik hale getirmek için kurulum hizmeti gereklidir. Motorun montajı ve kurulumu, bağlantı ve diğer detaylar basit bir işlem değildir ve eğer bir profesyonel yardımı ile yapıldığında daha istikrarlı ve kullanışlı bir sistem sağlanır. Bu hizmeti satın alarak, Aniso bahçe kapısı motoru montaj ekibi motoru en doğru şekilde kapınıza entegre etmesini sağlayabilir. Kurulumdan / servis hizmetinden sonra kapınızı tamamen monte edebiliriz.

Geçtiğimiz yıllarda, kapı operatörleri sadece bahçede değil aynı zamanda ofis, fabrika ve diğer birçok yer için sürgülü kapı modelleri kullanılmıştır. Bu ürünler kullanıcıyı gereksiz sorunlardan kurtarır ve bazı durumlarda işler tasarruf sağlayabilir. Kapıdan kapıya otomatik ürünler çok pratik ve güvenlidir.

Seçiminizi İtalyan şirketleri yönünde yaptığınızda, ürünlerdeki arızalardan dolayı uzun ömürlü olmaları nedeniyle, emniyetle ilgili herhangi bir probleminiz olmayacaktır. İhtiyaçlarınıza göre otomatik kapı sisteminiz için doğru otomatik kapı ürününü seçmek çok önemlidir. Sürgülü kapılı ürünler set halinde komple bir sistem veya tek motor olarak satılmaktadır. Böylece, büyük bir fiyat avantajından faydalanırsınız ve ayrıca çevre operatörünüzle tamamen uyumlu olan çevre için aksesuar ve parçalara sahip olma gereksinimini ortadan kaldırırsınız.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-15_234318.png

Çatalca bahçe kapısı motorları seçerken nelere dikkat edilmelidir?http://www.anisofotosellikapi.com

Çatalca Yana kayar bahçe kapısı motorları seçilirken kapı açılma aralığına ve kapı aralığına göre seçilmeli ve montajını bu normlara göre gerçekleştirilmelidir. Bahçe kapısı motoru montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de kullanım sıklığıdır. Kapının günde azami olarak kaç kişinin giriş- çıkış yapılacağını bilmek önemlidir. Buna göre uygunluğu test edilmiş motorlar tercih edilmelidir.

Otomatik Çatalca yana kayar bahçe kapısı motorları üzerindeki pinyon dişli adını verdiğimiz aktarma dişlisinin kapı üzerine döşenen kremiyer dişlisini çevirerek çalışan bir sistemdir.Kremiyer dişlisi üzerine monte edilen swiç aparatları motor dişlilerinin üzerindeki swiç yaya çarpması ile durmasını sağlar.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-15_233150.png

Fotoselli Kapı

Çatalca Yana kayar bahçe kapısı motorları çeşitleri nelerdir?

Somfy yana kayar bahçe kapısı motorları

Somfy Çatalca yana kayar bahçe kapısı motorları ağırlığı 350 kg’ dan 2000 kg’ye kadar kullanılabilmekte olup her türlü otomasyon sistemleri ile birlikte kullanma olanağı sunmaktadır. Tüm bahçe kapısı motoru kitinde motor, bağlantı aparatları ,manuel açma sistemi,manuel anahtar, iki kumanda, emniyet fotoseli, ikaz flaşörü,2 adet kumanda standart olarak sağlanmaktadır. Başlıca modeller ;Elixo 500 230 V, Elixo 800 230 V, Elixo 500 RTS 24V, Elixo Optimo 24 V ve Elixo 2000 230V’dur.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2020-11-30_235811.png

Nice Çatalca Yana kayar bahçe kapısı motoru

Nice Çatalca yana kayar bahçe kapısı motorları 400 kg’den başlayarak 3500 kg’a kadar modeller mevcuttur. Bunlardan başlıcaları şöyledir;

Nice Rox ,Thor :Yarı yoğun kullanıma uygun 600-1500 kg arası 230 V

Nice Robus :Yoğun kullanıma uygun 400-1000 kg arası 24 Volt

Nice Run: Çok yoğun kullanıma uygun 1500-2500 kg arası

Nice Tub :3500 kg’a kadar endüstriyel kullanıma uygundur.otomatikkapı

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2020-11-30_235608.png
NİCE ROBUS 600

BFT Çatalca Yana kayar bahçe kapısı motoru

BFT Çatalca Yana kayar bahçe kapısı motorları 600 kg’dan 3500 kg’a kadar müstakil, konut ve endüstriyel kullanıma uygunluğu olan motor seçenekleri bulunmaktadır.

Deimos serisi müstakil ve konutlar için 600 kg dan 800 kg a kadar

Ares serisi yoğun kullanım için 1000-1500 kg a kadar 24 V DC

Icaro Serisi ise 1000-2000 kg arası endüstriyel kullanıma uygundur.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2020-11-30_235400.png
BFT ARES BT A 100

Msp Çatalca yana kayar bahçe kapısı motoru 800 kg’de 2000 kg’a kadar 5 ayrı motor seçeneği sunmaktadır.

M800 :800 kg kapasiteli 12 mt /dk hızında

M800C:800 KG kapasiteli 20mt/dk hızında

M1200:1200 kg kapasiteli 12 mt/dk hızında

M1500 kg:1500 kg kapasiteli 12 mt/dk hızında

M2000:2000 kg kapasiteli 1t/dk hızında

Sürgülü Yana kayar kapı motoru

Sürgülü kapı motorları çoğunlukla bahçe ve garaj kapıları için kullanılır. Motorun içindeki kart bloğu sayesinde, bu motor dişliler tarafından kullanıldığında ortaya çıkan mekanizmaya kayma motoru denir. Sürgülü kapının iki tarafında fotoseller vardır. Bu fotoseller sayesinde, bir kapı veya bir kapıdan geçen bir kişi bu G / Ç’yi tespit ettiğinde kapı kapanmaz. Bu işlem, anahtarlar kullanılarak motordaki kart ünitesinden ayarlanabilir. Yanıp sönen lambalar fotosel girişinde ve çıkışında yanıp tekrar söner. kapı motorunun kayar kapılarla sorunsuz ve sürekli çalışması için çok önemlidir. Sürgülü kapı motoru

buykamagrausa.com
, bft sürgülü vanası, daspi motoru, pinyon dişlileri üzerinden kremayer ve pinyon mekanizmasına dönme hareketi ile iletilir. Sürgülü demir kapısının sessiz ve yumuşak hareketi için dişli rafı kombinasyonu çok önemlidir. Dişlilerin, bft geçidinin, daspi geçidinin konumuna göre sabitlenir. Bu model üzerindeki kayar kapı dişlilerin konumuna göre BFT sistemleri tespit edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir