Nişantaşı Otomatik kapı mekanlarınıza , işyerlerinize renk seçeneği ile estetiği, uzaktan kumandayla çalıştırılabilme ve sessiz çalışma özelliği ile konforu, olumsuz dış koşullara karşı yüksek korumayı ve güvenliği bir arada sunmaktadır.

Nişantaşı otomatik kapılar diğer kapılara göre daha fazla ekonomiktir. Son yıllarda artan rekabet ve elektronik imalatçı sayısında büyük artış yaşanması sebebiyle otomatik kapı maaliyetlerini düşürmüştür. Radarlı yana kayar kapılar ve cam kapı otomasyonları ile mekana giriş ve çıkışınızı şık ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sıcak ve soğuk hava koşullarına elverişli olan fotoselli kapılar sıcak ve soğuk hava izolasyonu sağlama noktasında büyük bir öneme sahiptir.

Nişantaşı otomatik kapılar diğer kapılara göre daha fazla ekonomiktir. Son yıllarda artan rekabet ve elektronik imalatçı sayısında büyük artış yaşanması otomatik kapı maliyetlerini düşürmüştür. Radarlı yana kayar kapılar ve cam kapı otomasyonları ile mekana giriş ve çıkışınızı şık ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sıcak ve soğuk hava koşullarına elverişli olan fotoselli kapılar sıcak ve soğuk hava izolasyonu sağlama noktasında büyük bir öneme sahipti

Fatih Otomatik kapı seri bir şekilde açma ve kapama yapma özellikleri sayesinde kışın sıcak havanın korunmasını sağlar, yazın ise klima serinliğini korumaktadır.

Elektrik kesintisi gerçekleştiğinde opsiyonel olarak manuel bir şekilde açma-kapama yapabilirsiniz.Darbe ve patlayıcı maddelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 27908326_10213057796613767_7003398875002499490_o-Kopya-Kopya-1024x768.jpg
Fotoselli Kapı

Nişantaşı Otomatik kapı sistemleri üzerine sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yana kayar fotoselli kapılar hastane, okul, mağaza, A.v.m gibi hemen her yerde kullanılabilir. Otomatik kapılar herhangi bir kuvvet uygulamadan açma-kapama yapabilme özelliğine sahip olmasından dolayı hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Her mekanda esnek ve fonksiyonel çözümler sunan fotoselli kapılar hızlı ve güvenli geçiş imkanını sunuyor.

Kullanıldığı alanlarda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen otomatik kapılar farklı açılış şekillerine sahiptir.Mimari açıdanda şık bir tasarıma sahip olan kapılar farklı renk ve yüzey alternatifleri ile kullanıldığı alanlara uyum sağlamaktadır.Fotoselli otomatik kapılarda herhangi bir sıkışma yaşanmasını önlemek için emniyet sensörleri bulunur.Alüminyum çerçeve içinde darbelere dayanıklı olan 4+4 lamine cam kullanılır.

Niaşantaşı Otomatik kapıların içeriğinde neler vardır?

RADAR;Kapının üzerinde bulunan radar sayesinde fotoselli kapıya yaklaşan kişiyi algılama özelliğine sahip olup, kapıyı açma veya kapama refleksi geliştirir. Radar aldığı komutu kontrol paneline gönderir.

KONTROL PANELİ;Kontrol paneli halk arasında kapının beyni ibareside kullanılmaktadır.Fotoselli kapılarda bulunan 5 mod vardır:

1-NORMAL MOD:Açma kapama yapar.

2-GECE MODU: Sürekli kapalı tutar.

3-SÜREKLİ AÇIK MODU:Sürekli açık tutar.

4-KIŞ MODU:Kanatlar yarıya kadar açık

5-SADECE GİRİŞ MODU:Tek yönlü olarak kullanılır.

6-KANAT PROFİLLERİ:Fotoselli kapıların kanatları alüminyum doğramadan oluşur.Kanatların ağırlığı fotoselli kapıya göre belirlenir.

Engelli ve yaşlılar tekerlekli sandalye ile kolay bir şekilde geçiş sağlar.Otomatik kapılar bu tarz insanlar için engel olmaktan çıkar.Hastane ve kamusal binalarda çokça tercih edilmektedir.Elle temasa gerek kalmaksızın açılan kapılar bilhassa içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hijyen noktasında buyuk bir öneme sahiptir.

Özellikle ameliyathane,acil müdahale servisi,bilimsel laboratuar gibi giriş yasak olan yerlerde kullanıma birebir uygundur.

Beylikdüzü , büyükçekmece, silivri, selimpaşa, Hadımköy, çorlu, çerkezköy, Tekirdağ, küçükçekmece, florya, esenyurt, bahçeşehir, avcılar, halkalı, , ataköy, Bakırköy, Yeşilköy,Başakşehir, güngören, haznedar, Bağcılar, Bayrampaşa,Fatih,çağlayan,nişantaşı, teşvikiye, Mecidiyeköy, Şişli, kadıköy, Pendik, kartal,maltepe,küçükyalı,Tuzla ve tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermekteyiz..

fotoselli kapı

Otomatik fotoselli kapıların günümüzde çok fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biride ses ve gürültüden izolasyon sağlamasıdır.
Ayrıca ısının içeri giriş çıkışını engellediği için yazın ortamın serin,kışın ise sıcak kalmasını sağlamaktadır.
Hayatımıza konfor katan bu yeni nesil kapıları insan sirkülasyonun yoğun olduğu hemen her yerde görmek mümkündür. Fatih otomatik kapı; günümüzde AVM, hastane,oteller,kamusal alanlar gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Fatih fotoselli kapılar müşterilerinin tercihine göre sabit tek kanat veya çift kanat olarak imal edilebilen otomatik kapılar güvenlik açısından da gerekli standartlara uygundur. Fotoselli kapılar 1000.000 açma-kapama testinden geçmiş olup alternatif kontrol sistemine entegre edilebilmektedir. Proximity card, şifre paneli ,parmak izi tanıma gibi güvenlik opsiyonları olup isteğe bağlı olarak ral elektrostatik fırın boyalı ve 4+4 lamine camlı olarak imal edilebilmektedir. otomatik fotoselli kapılarımız Türk mühendisleri tarafından test edilip

,kullanıma en uygun şekilde tasarlanmışlardır.

Nişantaşı Otomatik Kapı Uygun fiyat politikası

ANİSO otomatik fotoselli kapı sistemleri üretici olmasının ayrıcalığıyla yerli ve donanımlı otomatik kapılar için en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmak için azami gayret gösterme yaklaşımı içerisindeyiz.Kısa süreli olan kampanya fiyatlarımızdan faydalanmak isterseniz 0532 626 42 61 iletişime geçiniz. http://www.anisodoor.com

Nişantaşı Otomatik kapı fiyatlar kapı fiyatı; ülkemizin içinde bulunduğu şartlar ve kurun yukarı doğru dalganışlarına rağmen oldukça ekonomik ve uygun seviyede tutulma yaklaşımı içerisindedir. Kaliteden ödün vermeden 2 yıl garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. fotoselli kapı üreticisi olmamızın verdiği avantajla uygun fiyata yüksek kaliteyi alma şansını yakalamış olursunuz

Otomatik kapıların son zamanlarda çokça tercih edilme sebeplerinden biride engelli ve yaşlı bireyler kapıya temas etmeden tekerlekli sandalye ile kolaylıkla giriş ve çıkışlarını yapabilmektedir.bu şekilde yaşamını sürdüren insanlar için büyük bir kolaylık haline gelmiştir.Herhangi bir fiziksel kuvvete ihtiyaç duyulmaksızın açılan kapılar özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hijyen açısındanda önemli bir faktör oluşturmaktadır.

Son teknolojinin olmasa olmazlarında n olan bu yeni nesil kapılar günümüzde site girişleri, hastane, okul, AVM gibi mekanlarda sıklıkla tercih edildikleri görülmektedir. Müşterilerin tercihine göre farklı zeminlerde montajlama yapılabilen fotoselli kapılar renk konusunda da farklı ral seçeneklerini tercih etme olasılığı muhtemeldir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FARUK-Kopya-Kopya-Kopya.jpg

Nişantaşı Otomatik Kapı 7/24 teknik servis desteği

Müşterilerimizin iletişime geçmeleri halinde alanında uzman çalışma arkadaşlarımız işletmeye giderek alan ölçünü alıp uygun fotoselli kapı için keşif yapar.müşterimizin fiyat teklini onaylamaları halinde atölyemizde üretimini yapar ve uygun bir tarih belirlenerek maksimum 3-4 saatte montajı yapılarak otomatik kapı tarafınıza teslim edilir.Atölyemizde Üretimini %100 yerli olarak yaptığımız fotoselli kapılar 2 yıl servis garantilidir…

Beylikdüzü ,bahçeşehir, hadımöy,kumburgaz, esenyurt, haramidere, kıraç, gürpınar, büyükçekmece, arnavutköy ,silivri, selimpaşa, tekirdağ, çorlu, çerkezköy, küçükçekmece, florya avcılar, yenibosna, bahçelievler, gaziosmanpaşa, başakşehir, şirinevler, bakırköy, halkalı, bayrampaşa, topkapı, esenler, bağcılar, güngören, ataköy, fatih, beyoğlu, levent, çağlayan ,şişli, mecidiyeköy ,nişantaşı, sarıyer, zeytinburnu, teşvikiye , beşiktaş, sarıyer sultangazi, üsküdar, çekmeköy, ümraniye, kadıköy, beykoz, kavacık, atkartal, pendik, tuzla, ataşehir, maltepe , küçükyalı, vb. istanbul çevre illerine hizmet vermektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 40316866_10214421190817770_1811259524871356416_o-Kopya-1024x768.jpg
Fotoselli kapı

Sıkça sorulan sorular

Otomatik kapı fiyatları nelerdir?

Otomatik kapılar nasıl çalışır?

Otomatik kapı için hangi markayı tercih etmeliyim?

Otomatik kapıların servis ücreti nedir?

Otomatik kapılarda hangi periyotlarla bakım yaptırmalıyım?

Fotoselli kapılar sık kullanıma uygunmudur?

gibi aklınıza takılan sorulara müşteri temsilcimizle iletişim kurarak yanıt bulabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 12347948_10206586299390381_7919091026357000613_n-Kopya-Kopya.jpg

Aniso otomatik kapı sistemleri olarak fotoselli kapı montajlı-demonte otomatik satışının yanı sıra fotoselli kapı servisi ,otomatik kapı tamiri, kapıların motor tamiri, otomatik kapı cam değişme servisi, otomatik kapı radar değişimi servisi, otomatik kapı sensör değişimi servisi, otomatik kapı işlemci tamiri,değişimi servisi gibi aklınıza gelen tüm otomatik kapı hizmetleri ile müşterilerinin yanıbaşındadır.

0532 626 42 61 arayın ücretsiz keşif yapalım…

Ürünlerimiz Türk kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Nişantaşı Otomatik kapıların genel özellikleri nelerdir?

Konforlu geçiş olanağı sunar.

Isı ve toz yalıtımı sağlar.

güvenli geçiş imkanı sunar.

Manuel ve bataryalı kullanım imkanı sunar.

Farklı renk,cam ve ebat seçenekleri

Farklı giriş opsiyonları

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 29177846_10213264441819768_2843904962889515008_n-Kopya.jpg
Fotoselli Kapı

Nişantaşı Otomatik kapı motoru özellikleri nelerdir?

İso 9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Sessiz çalışma özelliğine sahip DC motorludur

Besleme gerilimi 220 V/50 HZ’dir.

Motor 24 VDC enkoderlidir.

Frenleme ve hız ayarlanabilir.

Kısmi açılabilme özelliği vardır.

Otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

120-450 kg kapı ağırlığı taşıma kapasitelidir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WhatsApp-Image-2020-08-10-at-14.55.27.jpeg
http://www.anisodoor.com

Yıllardır süregelen bilgi birikimimize güvenip,her geçen gün müşteri portföyümüze yeni müşterilerimizi eklemekteyiz.Ürünlerimiz için her türlü ar-ge çalışması yapılıp en kullanışlı ve dayanıklı şekliyle size sunmak yaklaşımı içerisindeyiz.Yoğunluğun en fazla kullanıldığı alanlarda bekleme ve gecikme olmaksızın kapının otomatik açılması ve kapanması çok büyük bir önem teşkil etmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 26804588_10212795291611306_6728116414740439054_n-Kopya-Kopya.jpg
http://www.anisodoor.com

Nişantaşı Otomatik kapı imalat, montaj ve teknik servis hizmetlerimiz ile projelerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız. İhtiyaçlara hızlı ve çözüm odaklı cevap vermeyi amaçlayan kuruluşumuz Türkiye çapında binlerce müşterimiz tarafından çokça tercih edilmektedir.

Tarafımızla iletişime geçmeniz halinde sizleri müşteri temsilcimize yönlendiriyoruz,ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak projenizi oluşturup tarafınıza sunuyoruz.Projenizde belirlenen özelliklere uygun şekilde üretim aşamasına geçiyor,üretim başlangıcından bitimine kadar sizi bilgilendiriyoruz.Üretimin bitmesi sürecinde temsilcimiz sizinle iletişime geçerek montaj hizmeti için uygun olduğunuz zamanı tespit ediyor, uygulama ekibimiz tarafından otomatik kapınızın montajı tamamlanarak sizlere teslim ediyoruz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 23905361_10212416554023103_3758855965283909636_n-Kopya-Kopya.jpg

Nişantaşı Otomatik kapı 1000.000 açma-kapama testinden geçmiş olup alternatif kontrol sistemlerine entegre edilebilmektedir. Proximity card, şifre paneli, parmak izi tanıma gibi güvenlik opsiyonları olup ,isteğe bağlı olarak ral elektrostatik fırın boyalı ve 4+4 lamine camlı imal edilebilmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı IMG_0334-Kopya.jpg
Büyükçekmece fotoselli kapı

Nişantaşı Otomatik kapı çeşitleri nelerdir?

Yana kayar fotoselli kapılar

Teleskopik yana kayar kapılar

Hermetik kapılar

Manetlİ fotoselli kapılar

Panik açılır fotoselli kapılar

Eğrisel dairesel kayar kapılar

Mimarların,müteahhitleri,tasarımcıların projeleri için uygun kapı donanımlarına çözüm ortağı olmak yaklaşımı içerisindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir