Şişli Fotoselli Kapı lar sahip oldukları mekanizma içerisinde güç üretip, ürettiği bu gücü kanatlara ileterek kapının açılmasını sağlayan sistemlerdir. Otomatik Kapı yoğunluğun çok fazla olduğu işletmelerde bekleme ve gecikme olmaksızın kapının otomatik açılması ve kapanması açısından büyük bir önem teşkil etmektedir .Şişli Fotoselli Kapı sorunsuz çalışması ve 2,5 ml sn lik hızı ile yoğun sirkülasyonunun olduğu alanlar için idealdir. Böylece hızlı ve sorunsuz çalışmanıza fayda sağlayacaktır. Engelli ve yaşlılar tekerlekli sandalye ile kolay bir şekilde geçiş sağlar. Otomatik Kapılar bu tarz insanlar için engel olmaktan çıkar. Hastane ve kamusal binalarda çokça tercih edilmektedir. Elle temasa gerek kalmaksızın açılan kapılar bilhassa içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hijyen noktasında büyük bir öneme sahiptir.

Özellikle ameliyathane, acil müdahale servisi, bilimsel laboratuar gibi giriş yasak olan yerlerde kullanıma birebir uygundur.

Özellikle ameliyathane, acil müdahale servisi, bilimsel laboratuar gibi giriş yasak olan yerlerde kullanıma birebir uygundur.

Şişli Fotoselli Kapı çalışma şekilleri şöyledir

BASINÇ SİSTEMİ:Herhangi bir kişinin üstüne bastığı veya durduğu zaman refleks oluşturup kapının açılmasını sağlayan sistemdir.

KIZILÖTESİ SENSÖRÜ:Gözle görünmeyen ışıklardan bir perde oluşturulup kişi önünden geçtiği takdirde ışıkların kesintiye uğramasıyla sensör devreye girer ve kapı açılma hareketi yapar.

DÜŞÜK MİKRODALGA RADAR SİSTEMİ:Garaj kapılarında kullanılan tarzda uzaktan kumanada ile çalıştırılan veya bir aksesuarın içine monte edilen sensörlerdir.

Şıklık,konfor ve teknolojinin bir arada bulunduğu otomotik fotoselli kapılar modern tasarımı ve yüksek teknolojiyi harmanlayarak vazgeçilmezler arasına girmiştir.
Bulunduğu her mekanda esnek ve fonksiyonel çözümler sunan fotoselli kapılar hızlı ve güvenli geçiş olanağı sunmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 29683903_10213385816854068_2925271090514564015_n.jpg

Şişli Fotoselli Kapı;İstanbul’un En Büyük fotoselli kapı Sistemleri Üreticisi Olan Aniso Otomatik Kapı Sistemleri Olarak 20 Yıla Yakındır İstanbul Ve Çevre İllere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Kaliteden Ödün Vermeden En İyi Kapıları Üretip Müşterilerimize sunuyoruz. Kullanımı kolay ve şık tasarımı ile çokça tercih edilen fotoselli kapılarla siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı CESAM-Kopya.jpg

Firmamız alanında uzman ve donanımlı ekibin bir araya gelmesiyle oluşturduğu kadrosuyla üretim ve montaj kalitesine büyük bir özen göstererek müşterilerinin her türlü talebine çözüm oluşturmaktadır.Müşteri memnuniyetini en üst sıraya konumlandıran firmamız güvenli ve son teknoloji ürünleri kullanarak kalite,ekonomi ve estetiği bir araya getirmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 81651345_3235430343140416_6368036254730158080_o.jpg

Şişli Fotoselli Kapı Sistemlerini Tüm Mekan, Dükkan Ve İşyerlerinde Sizlere Sunuyoruz.

Şişli fotoselli kapı olarak üretim montaj ve servis garantisi ile iddiamızda haklıyız. Tarafımızla iletişime geçtiğiniz takdirde ekiplerimiz adresinize gelip alan ölçünüzü alır size en uygun fiyat teklifi sunarlar. teklifi onayladığınız takdirde atölyemiz bünyesinde istekleriniz doğrultusunda üretime alınır

beylikdüzü otomatik kapı sistemleri

Şişli Fotoselli kapı sahip oldukları mekanizma içerisinde güç üretip, ürettiği bu gücü kanatlara ileterek kapının açılmasını sağlayan sistemlerdir. Yoğunluğun çok fazla olduğu işletmelerde bekleme ve gecikme olmaksızın kapının otomatik açılması ve kapanması açısından büyük bir önem teşkil etmektedir .Sorunsuz çalışması ve 2,5 ml snlik hızı ile yoğun sirkülasyonunun olduğu alanlar için idealdir. Böylece hızlı ve sorunsuz çalışmanıza fayda sağlayacaktır. Otomatik kapılar işlevsel ve modern bir alt yapıya sahiptir. özellikle hastane, fabrika girişleri ,işyerleri okullar vb. mekanlarda gerekli hijyeni sağlamasından dolayı tercih edilmektedir.

Şişli fotoselli kapı Giriş sistemleri tam olarak elektronik bir sistemle çalışmaktadır. Kanat ,kilit, menteşe sistemleri üst düzey teknolojilerle oluşturulmuştur. Sessiz çalışma yapmaları yanında ısı ve ses yalıtımı da sağlar. Dayanıklı gövde panelleri ve gelişmiş elektroniği sayesinde 2 yıl garanti süreleri vardır. Üzerinde bulundurduğu elektroniği ve motorlu mekanizmaları sayesinde kurulumu pratiktir.

Kişiye özel seçenekle sunulan renk ve tasarımlar mevcuttur.Siparişinizi onaylamanız halinde kurulum ve montajınız çok kısa sürede tamamlanarak siz müşterlerine teslimi yapılır.Herhangi bir yedek parça ve onarım gerektiğinde ANİSO otomatik kapı sistemleri güvencesi garantisiyle sunulmaktadır.

elektronikkilit elsensörü
istanbul ve çevresi fotoselli kapı ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir
Beyoğlu Fotoselli Kapı

Şişli fotoselli kapıların en önemli özelliklerinden biride sessiz çalışmalarıdır.


Farklı renk ve tasarımlarda hazırlanabilen fotoselli kapılar sabit ölçüde olduğu gibi tercihe bağlı olarak farklı ölçülerde de hazırlanabilmektedir.

Şişli Fotoselli Otomatik Kapı montajda da sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.Uzman personeli ile maksimum 3 saatte montajınız tamamlanarak sizlere teslim edilmektedir.

Fotoselli Otomatik Kapı; Şıklık, konfor ve teknolojinin bir arada bulunduğu otomatik fotoselli kapılar modern tasarımı ve yüksek teknolojiyi harmanlayarak vazgeçilmezler arasına girmiştir.
Bulunduğu her mekanda esnek ve fonksiyonel çözümler sunan fotoselli kapılar hızlı ve güvenli geçiş olanağı sunmaktadır.

Şişli Fotoselli Kapı kullanım alanları nelerdir?

Şişli fotoselli Kapı;günümüzde AVM, hastane,oteller,kamusal alanlar gibi birçok yerde kullanılmaktadır.
Müşterilerinin tercihine göre sabit tek kanat veya çift kanat olarak imal edilebilen otomatik kapılar güvenlik açısından da gerekli standartlara uygundur.Fotoselli kapılar 1000.000 açma-kapama testinden geçmiş olup alternatif kontrol sistemine entegre edilebilmektedir. Proximity card, şifre paneli ,parmak izi tanıma gibi güvenlik opsiyonları olup isteğe bağlı olarak ral elektrostatik fırın boyalı ve 4+4 lamine camlı olarak imal edilebilmektedir. otomatik fotoselli kapılarımız Türk mühendisleri tarafından test edilip , kullanıma en uygun şekilde tasarlanmışlardır.

Şişli fotoselli kapı faydaları nelerdir?
Şişli fotoselli kapıların tercih edilme nedenlerinden biri de iklimlendirme teknolojisidir.
Hızlı bir geçiş olanağı sağlayan otomatik kapılar kışın ortamın sıcak kalmasını, yazın ise klima serinliğini koruma özelliğine sahiptir.
fotoselli kapı sistemleri çalışma arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.


0532 626 42 61
arayın alan ölçünüzü alarak fiyat teklifimizi sunalım.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WhatsApp-Image-2020-04-05-at-14.25.14-1024x768.jpeg
Otomatik kapı

Şişli Fotoselli kapıların içeriğinde neler vardır?

RADAR;Kapının üzerinde bulunan radar sayesinde fotoselli kapıya yaklaşan kişiyi algılama özelliğine sahip olup,kapıyı açma veya kapama refleksi geliştirir.Radar aldığı komutu kontrol paneline gönderir.

KONTROL PANELİ;Kontrol paneli halk arasında kapının beyni ibareside kullanılmaktadır.Fotoselli kapılarda bulunan 5 mod vardır:

1-NORMAL MOD:Açma kapama yapar.

2-GECE MODU:Sürekli kapalı tutar.

3-SÜREKLİ AÇIK MODU:Sürekli açık tutar.

4-KIŞ MODU:Kanatlar yarıya kadar açık

5-SADECE GİRİŞ MODU:Tek yönlü olarak kullanılır.

6-KANAT PROFİLLERİ:Fotoselli kapıların kanatları alüminyum doğramadan oluşur.Kanatların ağırlığı fotoselli kapıya göre belirlenir. Beylikdüzü otomatik kapı

Neden Şişli Fotoselli Kapıları tercih etmelisiniz?

Aniso Otomatik Kapıları, çevreye karşı dayanıklılığını artıracak mukavemet gücü yüksek malzemelerden üretilmektedir. Dışardan gelecek darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Dışında kullanılacak malzemeler olumsuz hava şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Sızdırmazlık özelliği de bulunan bu üst teknoloji ürünler müşteri memnuniyeti gözetilerek dizayn edilmiştir. Fotoselli Otomatik cam kapılarımızı birçok mecrada güvenle tercih edebilirsiniz. Kamu kuruluşları, sağlık birimleri, AVM, oteller, okullar, fabrikalar gibi yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda güvenle tercih edilmektedir. Fotoselli kapı Kapıların kullanıcı Özellikleri nelerdir?

Kullanıcıların yaşam konforunu büyük ölçüde attıran üst düzey otomati kayar kapıların birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller pratik kullanıma uygun olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Otomatik Kapılar sessiz çalışmaları ,fiziksel temasa gerek kalmadan otomatik bir şekilde açılması nedeniyle çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Kurulumu işinde uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.Herhangi bir olumsuzluk ve sorun yaşanmaması için bu mutlaka gereklidir. Otomatik Kapılarda kullanılan aksesuarlarda kapının uzun ömürlü olması ve sorunsuz çalışması için büyük önem teşkil etmektedir. Otomatik kapıda kullanılan kilit, menteşe, sensör, işlemci, motor ,araba grubu,cam vb.materyaller son teknoloji olarak tercih edilmektedir.http://www.anisofotosellikapi.com

Şişli Fotoselli Kapı İstanbul

Yoğun insan sirkülasyonunun olduğu metropol bir şehir olan İstanbul dada hemen hemen bütün işyerlerinde görmek mümkün hale gelmiştir. Gerek hijyen gerekse rahatlık bakımından çok büyük kolaylık sağlayan otomatik kapılar herhangi bir kuvvet uygulamaya gerek kalmadan açılır ve kapanırlar. Otomatik kapıların mekana kattıkları şıklık ve konfor mekanlara büyük bir prestij katmaktadır. Halk arasında fotoselli kapı olarak ta bilinen kapılar ısı izolasyonu bakımından çok önemlidir. Seri bir şekilde açılıp kapanmasından dolayı kışın ortam sıcaklığını koruduğu gibi yazın ise klima serinliğini korumaktadır. Otomatik kapılar cam kapılara uygulandığı gibi alüminyum profilden oluşan kapılara da uygulanabilme özelliğine sahiptirler.

Şişli Fotoselli Kapı çeşitleri

Fotoselli Kapı

İki sabit İki Hareketli Kanat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2021-01-30_173055.png

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir