Tekirdağ Seksiyonel Kapı çatalca otomatik garaj kapısı, Endüstriyel garaj kapısı, Kullanım alanları ve tercih edilecek mekanların yaygın olması nedeniyle birçok işletme için seksiyonel garaj kapıları olmazsa olmaz haline gelmiştir. Dikey olarak hareket edebilen seksiyonel garaj kapıları işyerinizde oluşabilecek yer kaybını da önler. Tekirdağ Seksiyonel Kapı

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 14232042_10208520504624303_3930738045951353290_o-Kopya-Kopya-1024x683.jpg

ASEM PLASTİK SİLİVRİ SANAYİ SİTESİ
Tekirdağ Seksiyonel Kapı faydaları nelerdir?

Sahip oldukları ileri teknoloji sayesinde ergonomik yapıya sahip olan kapılar oldukça hızlıdır.BU ssayede hava akımını engelleyerek işyerinizi ses ve gürültü kirliliğinden önemli ölçüde korumaktadır.Sağlam gövdesi sayesinde işletmenizin güvenliğini sağlaması açısındanda büyük bir önem taşımaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2020-10-14_224504.png
Esenyurt seksiyonel garaj kapısı

Tekirdağ Seksiyonel Kapı özellikleri nelerdir?

Yüksekliği 2480 MM ye kadar olan kapıların genişlikleri 3500 mmden küçük olan seksiyonel garaj kapısı tek yaylıdır. Bu ölçülerin dışındaki yay setleri iki yaydan oluşur. Kama kanallı boş mil SAFE ve PRESTİGE modellerde standarttır. İçi poliüretan dolgulu dışı çelik veya opsiyonel alüminyum kapı panellerden oluşmuş olup son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kapı panelleri yan kenarlarına monte edilmiş tekerlekler ray sistemi içinde kayarak yataklama sistemine göre kapının açılmasını ve kapanmasını sağlar. Panel içine yerleştirilen güçlendirici çelik veya alüminyum levhalar kapının çarpmalara darbelere ve rüzgara karşı olan dayanıklılığını arttırır. Otomatik seksiyonel garaj kapısı Sarmal panjur garaj kapıları ve seksiyonel garaj kapısı üzere ikiye ayrılır. seksiyonel garaj kapısı en yaygın olarak tercih edilen kapıdır. Kapı çalışma sıklığına göre özel motorlar kullanılan Aniso seksiyonel garaj kapısı işletmenizde konforu, estetiği ve azami ölçüde güvenliliği sunar. ANİSO seksiyonel garaj kapısı uzman kadrosu ihtiyaç duyduğunuz anda 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

İLETİŞİM: 05326264261

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim_2020-10-15_000206.png
KUZEY MARMARA OTOYOLU BAKIM İŞLETMELİĞİ

Tekirdağ Seksiyonel Kapı nedir?

Endüstriyel garaj kapısı;Fabrikalarda,ev ve işyeri garajlarında site girişlerinde uzaktan kumanda ile açma kapama yapabilen, dış etkilere göre güvenlik sağlayan ısı ve ses yalıtımlı kapılardır. Dekoratif göbek yuvarlak ve dikdörtgen camlı modelleri mevcuttur. Endüstriyel garaj kapısı tavan yüksekliği ile kapı kodu arasında boşluğu en iyi şekilde kullanıp ray içinde kayarak çalışırlar.i

istege bağlı olarakta emniyet fotoseli ilave edilebilmektedir.İçerisinde Bulundurduğu halat kopma emniyeti sayesinde halat sisteminin çarpma kopmalara karşı dayanıklı hale gelmiştir.

Tekirdağ Seksiyonel Kapı motorları nelerdir?

BFT BOTİCELLİ SMART BT A850

NİCE SN SEKSİYONEL GARAJ KAPISI MOTORU

NİCE RD ENDÜSTRİYEL KEPENK TİPİ MOTORU

NİCE SD ENDÜSTRİYEL KAPI MOTORU

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı DSCN0098.jpg
Esenyurt seksiyonel garaj kapısı
Tekirdağ Seksiyonel Kapı Kullanım Alanları Nelerdir?

Tekirdağ Seksiyonel Kapı bilhassa fabrikalar, lojistik firma depoları, imalathaneler, site otopark alanları, imalathaneler ve giriş-çıkışı yoğun olan işletmelerde kullanılır. Güvenliği üst seviyede koruyan seksiyonel garaj kapıları mekanın daralmasını önlemek iç mekanın ısı izolasyonunu sağlamak amacıyla günümüzde kullanım ve tercih edilme alanları azami ölçüde çoğalmıştır

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı endustriyel-seksiyonel-kapi-3.jpg

Esenyurt seksiyonel garaj kapıs ıhttp://www.anisodoor.com

Yüksek hızlı endüstriyel kapı kullanımı ve faydası nedir?

Yoğunluğun en fazla kullanıldığı alanlarda bekleme ve gecikme olmaksızın kapının otomatik açılması ve kapanması çok büyük önem teşkil etmektedir.Sorunsuz çalışması ve 2,5 ml snlik hızı ile yoğun sirkülasyonun olduğu alanlar için idealdir.Böylece hızlı ve sorunsuz çalışmasına fayda sağlanacaktır.

Tekirdağ Seksiyonel Kapı Hızlı tamir ve servis olanağı

Endüstriyel kapılar yoğun kullanılan bölglerde darbe etkilenebilirler.Darbelere dayanıklı dayanıklı olan endüstriyel kapılar çalışma sorunu yaşamaksızın işlevine devam etmektedir. Kapıların üzerinde oluşan anında düzeltebileceğiniz malzemelerden oluşmaktadır.Bunun yanı sıra kendi kendini onarma özelliğine sahiptir.Küçük onarımlar sayesinde çalışmalarını sürdürürler.Buda hem işinizi aksatmamanızı hemde cebinizi yormadan sorunu çözmenizi sağlamaktadır.Gıda endüstrisi için en ideali endüstriyel kapılar hijyen koşullarına kesinlikle uygun olması gerekli olan gıda işletmelerin de tercih edilebilmesi açısından kolaylıkla yıkanıp temizlenebilmeye elverişli kapılardır.

Tekirdağ Seksiyonel Kapı şartnamesi

1.Seksiyonel kapı, dış yüzeyi çelik sac kaplı

Buy Amoxil UK

, poliüretan dolgulu panellerden oluşmalıdır.

2.Kapıyı oluşturan paneller ,ISO 9001 kalite belgesine sahip firma üretimi olmalıdır.

3. Kapının üretici firmasının kapı testlerini ISO EN 1324-1 standartlarına göre yapıldığına dair test raporları olmalıdır.

4.Panel üretici firma Yerli Malı Belgesine sahip olmalıdır.

5.Kapı panelleri 50 veya 61 cm yüksekliğinde olmalıdır.

6.Kapı panelleri 41 mm kalınlığında olmalıdır.

7.İki panelin üst üste konulduğunda aralarında sızdırmazlık sağlayan panel ile bütünleşik sızdırmazlık contası bulunmalıdır.

8.Panellerin iç ve dış sacları birbirinden ayrılmayacak şekilde kenetlenmesi gerekmektedir.

9.Menteşelerin paneller üzerine vidalanacağı bölümlerde alt ve üst saclara iyice yapışması sayesinde panellerde şişme meydana gelmemelidir.

10.Kapı panellerinin ortam ısısını muhafaza eden dış yüzey çelik levhalar arasına yüksek basınçta enjekte edilen özel poliüretan dolgusu olmalıdır.

11.Panellerin özel poliüretan dolgusunun CFC içermeyen ,küflenmeye, böcek ve bakterilere karşı koruma özelliği olmalıdır.

12.Panellerde kullanılan poliüretanda boşluk olmamalı ve alt üst saclara iyice yapışması sayesinde panellerde şişme meydana gelmemelidir.

13.Panellerin ısı iletim katsayısı 0.50 W/m2.C olmalıdır.

14.Panel dolgu malzemesi olan poliüretan köpük 45-50 kg m2 yoğunlukta olmalıdır.

15.Poliüretan köpük ısı iletkenliği ortalama 9,97 C sıcaklıkta 0,017 K cal olmalıdır.

16.Panel dış yüzey çelik sacları galvaniz kaplı, panelin her iki tarafı astar ve son kat enamel boyalı ve her türlü dış hava koşullarına dayanıklı olmalıdır.

17.Panel yüzeyine uygulanan polyester kaplama kalınlığı 28 mikron olmalıdır.

18.Rüzgar direnci EN 12444,12427 Std.Class EN 12424, Class3 olmalıdır.19. Rüzgâr direnci EN 12444, 12427 Std, Class En 12424,Class3 olmalıdır.


20.Su sızdırmazlık değeri EN12489,Std. Class EN 12425 Class2 olmalıdır.


21. Hava geçirgenlik değeri EN 12426, EN12427,Std. Class EN 12424 Class 2 olmalıdır.


22. Tüm panellerin göbekli, sık oluklu veya normal oluklu panel üzerine gofrajlı grenli ya da ahşap
desenli doku olmalıdır.

23. Paneller parmak sıkıştırma emniyetine sahip olmalıdır.

24.Panellerin boyut stabilizasyonu -30 C° ile + 60 C° arasında olmalıdır.


25.Genişliği 500 mm olan panellerin ağırlığı 10,5 kg/m² olmalıdır.

26.Genişliği 610 mm olan panellerin ağırlığı 10 ,5 kg/m² olmalıdır.


27.Panellerde menteşe ve aksamların bağlantısı için, iç ve dış saç bükümleri poliüretan dolgu
içinde menteşe vidalarının bağlantı yerinde birbirine bitişik olmalıdır.

28. Paneller standart olarak iç ve dış tarafı RAL 9002 olmalı, ayrıca opsiyonel olarak RAL
kataloğundaki opak renklere boyanabilmelidir.


29.DONANIM ;
30.Kapı boyutu 6 metre ve üzerinde ise, panel birleşimlerinde çarpmalara ve rüzgar yüklerine
karşı mukavemet arttırma amaçlı; panel birleşimlerinde destek sacları, çift yan menteşeler ve
uzun milli tekerler olmalıdır.

31.Kapı boyutlarına bağlı olarak, donanım parçaları ( kullanılacak yay tipi, boyu, halat tipi ve boyu, tambur tipi) kapı üreticisi tarafından belirlenmelidir

32.Kapı ağırlığını dengeleyici torsiyon yayları sayesinde kullanıcı kapıyı zorlanmadan açıp
kapatabilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir