ARNAVUTKÖY OTOMATİK CAM KAPI SİSTEMLERİ

Arnavutköy fotoselli kapılar nasıl çalışır?

Arnavutköy fotoselli kapı;Arnavutköy otomatik kapı

üzerinde bulunan hareket algılayıcı sensör sayesinde kanatlara temas olmaksızın kapıyı yanakayar bir şekilde açma ve kapanma yapar.Arnavutköy fotoselli Kapının önünde bekleyen kişiyi beyaz ışık olarak algılayan sensöre FOTOSEL denir.

Ancak günümüzde fotosel yerine dopler radar kullanılmaktadır.Fotoselli kapı görüş alanına girdiği anda üzerinde bulunduğu mekanizmayı devreye sokarak kapı açılıyor,belli bir süre sonrada tekrar kapanıyor.

Arnavutköy fotoselli(otomatik) kapı tercih nedenlerinden en önemli olan bilhassa içinde bulunduğumuz pandemi döneminde elle temasa gerek kalmadan kişiyi görüp açma -kapama yapmasıdır.Bu sayede mekana hızlı ve içiniz rahat bir şekilde giris-çıkış yapabiliyorsunuz.

Otomatik kapı çeşitleri;yana kayar fotoselli kapı,manetli fotoselli kapılar,teleskopik yana kayar kapılar,hermetik kapılar,döner kapı,90 derece dairesel açılır kapılar vb.

Otomatik fotoselli kapılarda radar,sensör,kapı motoru,konum anahtarı,alüminyum profiller kullanılır.

Arnavutköy fotoselli kapılar takılacakları ortama birebir uyum sağlaması için alanında uzman ekipler tarafından alan ölçünüz alınarak atölyemizde isteğiniz doğrultusunda üretimi yapılır ve kısa sürede işletmenize montajı yapılır.

Beylikdüzü Fotoselli Kapı

Arnavutköy fotoselli kapıların opsiyonları nelerdir?

Arnavutköy Fotoselli kapılar tek kanat veya çift kanat olarak uygulanabilmektedir,Mekanınızın mimari açıdanda estetik görünümüne özen göstermek kaydıyla opsiyonel olarak farklı renklerde tasarlanabilmektedir.istenilen ölçülerde uygulanabilen otomatik kapılar istediğiniz her yere montajı yapılabimektedir.

kapılarımızda yerli KORMAS motor yanında tercihe bağlı ALMAN DUNKEREN motorda kullanabilmekteyiz.

Arnavutköy fotoselli kapı üretimi montajı ve gerekli olduğunda servis garantisi ile her daim siz değerli müşterilerimizin yanında olmak yaklaşımı içerisindeyiz.Kullandığımız mekanik ürünler içinde ayrıca servis garantisi vermekteyiz.

ANİSO OTOMATİK KAPILAR İŞYERLERİNİZE   TEMASSIZ VE ŞIK BİR ŞEKİLDE GİRİŞ YAPAMANIZI SAĞLAR


Fotoselli kapı

Arnavutköy fotoselli kapı çeşitleri nelerdir?
Yana kayar fotoselli kapılar
Teleskopik yana kayar kapılar
Hermetik kapılar
Manetlİ fotoselli kapılar
Panik açılır fotoselli kapılar
Eğrisel dairesel kayar kapılar
Mimarların,müteahhitleri,tasarımcıların projeleri için uygun kapı donanımlarına çözüm ortağı olmak yaklaşımı içerisindedir.
ANİSO fotoselli cam kapılarımız Türk mühendisleri tarafından test edilip ,kullanıma uygun şekilde tasarlanmışlardır.

Arnavutköy fotoselli kapı özellikleri

Sessiz olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptirler.

150 wolttan başlayan bir güçle çalışırlar.

Elektrik kesintilerinde manuel bir şekilde açılabilirler.

KORMAS ve DUNKER markalı motor lar kullanılırlar.

2 yıl garanti süresi ve yedek parça bulundurma garantisi.

Buton kontrolü

Ortamı toz ve diğer dış etkenlerden koruyan fitil ve fırça sistemi

Arnavutköy fotoselli kapı seri bir şekilde açma ve kapama yapma özellikleri sayesinde kışın sıcak havanın korunmasını sağlar, yazın ise klima serinliğini korumaktadır.

Elektrik kesintisi gerçekleştiğinde opsiyonel olarak manuel bir şekilde açma-kapama yapabilirsiniz.Darbe ve patlayıcı maddelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 27908326_10213057796613767_7003398875002499490_o-Kopya-Kopya-1024x768.jpg
Fotoselli kapı

Arnavutköy fotoselli kapı sistemleri üzerine sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.Yana kayar fotoselli kapılar hastane,okul,mağaza,avm gibi hemen heryerde kullanılabilir.Otomatik kapılar herhangi bir kuvvet uygulamadan açma-kapama yapabilme özelliğine sahip olmasından dolayı hayatımızı kolaylaştırmaktadır.Her mekanda esnek ve fonksiyonel çözümler sunan fotoselli kapılar hızlı ve güvenli geçiş imkanını sunuyor.

Kullanıldığı alanlarda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen otomatik kapılar farklı açılış şekillerine sahiptir.Mimari açıdanda şık bir tasarıma sahip olan kapılar farklı renk ve yüzey alternatifleri ile kullanıldığı alanlara uyum sağlamaktadır.Fotoselli otomatik kapılarda herhangi bir sıkışma yaşanmasını önlemek için emniyet sensörleri bulunur.Alüminyum çerçeve içinde darbelere dayanıklı olan 4+4 lamine cam kullanılır.

Arnavutköy fotoselli kapıların içeriğinde neler vardır?

RADAR;Kapının üzerinde bulunan radar sayesinde fotoselli kapıya yaklaşan kişiyi algılama özelliğine sahip olup,kapıyı açma veya kapama refleksi geliştirir.Radar aldığı komutu kontrol paneline gönderir.

KONTROL PANELİ;Kontrol paneli halk arasında kapının beyni ibareside kullanılmaktadır.Fotoselli kapılarda bulunan 5 mod vardır:

1-NORMAL MOD:Açma kapama yapar.

2-GECE MODU:Sürekli kapalı tutar.

3-SÜREKLİ AÇIK MODU:Sürekli açık tutar.

4-KIŞ MODU:Kanatlar yarıya kadar açık

5-SADECE GİRİŞ MODU:Tek yönlü olarak kullanılır.

6-KANAT PROFİLLERİ:Fotoselli kapıların kanatları alüminyum doğramadan oluşur.Kanatların ağırlığı fotoselli kapıya göre belirlenir.

Engelli ve yaşlılar tekerlekli sandalye ile kolay bir şekilde geçiş sağlar.Otomatik kapılar bu tarz insanlar için engel olmaktan çıkar.Hastane ve kamusal binalarda çokça tercih edilmektedir.Elle temasa gerek kalmaksızın açılan kapılar bilhassa içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hijyen noktasında buyuk bir öneme sahiptir.

Özellikle ameliyathane,acil müdahale servisi,bilimsel laboratuar gibi giriş yasak olan yerlerde kullanıma birebir uygundur.

FİYATLARIMIZDA %20 İNİDİRİM FIRSATINI YAKALAMAK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZLE 0532 626 42 61 İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİDİR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir