Beylikdüzü Giyotin Sistemi

Beylikdüzü Giyotin Sistemi yada hareket eden küpeşte sistemi adıyla da bilinen giyotin sistemleri dikey olarak ta açılıp kapanma özelliğine sahiptirler. Beylikdüzü Giyotin sistemleri tamamen açık pozisyona geldiğinde bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Silinebilir giyotin sistemi uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

Beylikdüzü Giyotin sistemi silinebilme özelliğine sahiptirler. Sistem 3 cam birbirinden bağımsız olarak hareket ettirerek herbirini ayrı ayrı temizleme imkanı sunar. Otomatik giyotin sistemleri uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemi olarak ta anılmaktadır. Restaurant ,cafe , otel gibi işletmelerin açılıp kapanmasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Giyotin cam sistemlerinde herhangi bir parmak sıkışmasını engelleyen emniyet sistemi bulunmaktadır.

Giyotin sistemlerinde panel-profil birleşimlerinde EPDM conta ve kıl fırça kullanılarak max yalıtım sağlanır.Daha yüksek yalıtım yakalamak için yan dikme profillerinde yer alan yatak sayesinde ister kıl fırça ister CF köpüklü yalıtım contası kullanılabilir.

Giyotin Camlama Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Müşteri tercihine göre 2li 3lü 4 lü olarak üretilebilmektedir. Kullanıldığı alanlarda güvenlik , konfor ve iklimlendirme konusunda büyükbir rahatlık sunmaktadır.

Giyotin sistemlerinde genellikle SOMFY MOTOR grubu kullanılmaktadır,2 yıl garanti güvencesi de sağlanmaktadır. Giyotin sistemlerinde 8mm temperli cam kullanılır.Renk olarak şeffaf, füme, bronz cam kullanılır.Fatih Otomatik Kapı

Giyotin Camlama Özellikleri Nelerdir?

Estetik görünüm sağlar

Yağmur .kar, rüzgar ve toz gibi etkilerden izolasyon sağlar.

Kullanıldığı mekanlarda 4 mevsim keyfi yaşatır.

Üst düzey güvenlik sağlar.

Katlanır olması sayesinde temizliği kolaydır.

Camın temperli olması sayesinde kırılma durumunda küçük parçalara ayrıldığından zarar vermemektedir

Beylikdüzü Giyotin Sisteminde; Bilinen pencere yöntemlerinin yanı sıra kanat yapısının alt kısmında dikey olarak hareket eder. Yatay kayar cam sistemi ile her mekanda kullanıma uygundur. Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak kanat açıklığı oranı istenildiği gibi ayarlananbilir.Beyoğlu Fotoselli Kapı

Beylikdüzü Giyotin sistemi Kullanım Alanları Nelerdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir